Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fázós emberek! Milyen...

Nagyon fázós emberek! Milyen ruhákat viseltek, hogy ne fázzatok, de azért ne kelljen sok réteg? Nagyon kényelmetlen a sok réteg ruha. Olyan kéne, ami 1-2 réteg és nagyon jó meleg! Találtatok már ilyet? Ha igen, osszátok meg a tapasztalatot légyszi!

Figyelt kérdés

szept. 14. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bordáskötött vagy vastagabb kötött felső vagy ruha 1-2 réteg, hosszú kapucnis bolyhos vagy dzsekis bélelt kabát vagy mellény, bélelt leggings, vastag zokni, bakancs, bélelt szoknya vagy nadrág, meg nagy sál.
szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre a sportcuccok váltak be, de nyilván csak olyankor működik ez a megoldás, amikor nem kell csinosak vagy elegánsnak lenni. Van például thermo túrapulóverem és könnyű tolldzsekim. Ha ezek alá egy trikót felveszek, 0 fokig simán őszinte a mosolyom, pedig nagyon fázós vagyok.
szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lényeg, hogy a derekam jól be legyen takarva. Bármi jó, ami leér kb popsiig. Amit alá veszek, azt meg betűröm ilyenkor.
szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sportruházati boltban nézz körül, ott találsz jó aláöltözetet, ami könnyű de meleg.

Én állásinterjúra is simán mentem abban, és bélelt, vízhatlan bakancsban mert a -8 fokban öltözzön ki szoknya-blúzba, akinek két anyja van.


Vagy gyapjúpulcsi. Nkem az van, irtó vékony, de -6 fokig egy széldzsekivel simán bírja.

szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Van a decathlonba ilyen bundás SH500as pulcsi vagy van aki kabátként viseli. Én olyan szoktam venni és mellé egy nagy kabátot azzal el lehet lenni. Meleg kapucni a legfontosabb
szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 🌸
szept. 15. 07:53
 7/9 anonim válasza:
Nem kell hogy sok mindent vegyél fel. Pulóver hosszú nadrág tökéletes. Inkább az a lényeg hogy mit veszel alá. Én pl ilyen időben veszek a póló alá egy hosszú ujjú bodyt, és természetesen alulra pedig jó vastag pamut harisnyát, és már meg is van oldva. Ha meg haza jövök akkor csak a nadrágot veszem le és kész, nem öltözgetek itthon állandóan:)
szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a bundás termékeket nagyon ajánlom!
szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

-merinógyapjú - vékony, meleg

-gyapjú - meleg

-kasmír - ha van rá keret, puha, vékony, meleg

-bolyhos leggings

-polár

szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!