Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bromocriptint szedek magas...

Bromocriptint szedek magas prolaktin szintre mellette szedhetem minden vitaminom??? Alkoholt nem iszom majd amíg tart de kávé dohányzás bármi ami befolyásolhatja? Gyógy tea mint cickafark nem gond ?Betegtájekoztató nem írta.

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat ? Félek gyógyteát inni.. rászoktatósan kell szednem negyeddel kezdtem ma. D vitamint k2 t doki ajánlotta. De szedek magnézium cink D3 egybe tabit aszkorbinport , grapefruit kapszulát és omega 3at. Illetve ha szokott fájni amugy időjárás miatt a fejem mit vehetem rá be ? (Panalgorin pl)

szept. 7. 22:31
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akármit bevehetsz, semmi akadálya semmi más szernek. Párom is szedi már legalább 1 éve és ezen vitaminok egy részét is,plusz ő is rengeteg gyógyteát iszik, nincs gond. Ha akarod lehet néha várni 1 órát kb. a bromo szedése után, akkor tuti semmi baj nem lesz. A rászoktatós időszak kicsit fura lesz, meg az első hónapban lehetsz ingerlékenyebb, kedvtelenebb, ez nálunk legalábbis így volt.
szept. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi !

Nincs nagy gond csak iszonyat fáj a fejem tőle :/

szept. 8. 16:39
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos ez benne van.
szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!