Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma az ügyeleten a vérhígító...

Ma az ügyeleten a vérhígító injekciót mindenféle fertőtlenítés nélkül és izomba adták be. Fura volt ez az eljárás, nem ezt szoktam meg... Lehet ebből bármi gáz? Karba kaptam.

Figyelt kérdés

szept. 7. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Felhívjam őket megkérdezni?
szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aki beadta azt megkérdeztem. Azt mondja nem gond. Mi mást mondana, neten meg csak annyit találok, hogy arra figyeljünk hogy ne izomba menjen. De azt, hogy miért, arra nem találok választ.
szept. 7. 20:01
 3/15 A kérdező kommentje:
Azóta tudtam, beszélni egy nővérkével és egy mentőssel, ők azt mondták, hogy baj nem lesz belőle, valószínűleg fájni fog 1-2 napig, ennyi. A fertőtlenítés nagyobb gáz, de mivel nagyjából steril helyen szúrták, ebből sem lesz gáz.
szept. 7. 20:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezzel azért van egy kis probléma. Izomból nem szívódik fel megfelelően, nem éri el a kívánt hatást, viszont ott maradhat és akár be is tályogosodhat. Reméljük neked nem fog!
szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A fertőtelítés hiánya kisebb gond. Steril szert adnak be steril tűvel, ami kórokozó esetleg bejut a szúrcsatornán, azzal az immunrendszer el tud bánni.
szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4. Akkor hová kellett volna?
szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hasba .
szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bőr alá. Akár hasba, karba, combba.
szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindegy, most már bent van. Figyeld, hogy nem csomósodik-e be!
szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igen, bőr alá kéne mennie és nem izomba. Holnaptól hasba kérem... Magamat sajnos képtelen vagyok megszúrni, az agyam nem engedi.. 😅
szept. 7. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!