Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aktil Duo+ Alkohol mennyire...

Aktil Duo+ Alkohol mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
mandulagyulladásom volt 7 napi antibiotikumot kaptam még másfél napi adag van hátra de már amúgy jól vagyok. Ma este brutális mértéktelen vedelés lenne mit tegyek bese vegyem inkább az esti antibiotikumot?
szept. 7. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszert vedd be, a vedelést hanyagold. Nem vagy még jól, csak a tüneteid vannak múlóban, pontosan emiatt kell végigcsinálni az antibiotikum kúrát, és nem lehet félbehagyni, ha látszólag jobban vagy.
szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal még nem lenne gond, hogy elmész és megiszol 1 sört. Ez még rendben van.


De ennél több már nagyon nem, arról nem beszélve, hogy a gyógyszer alapból terheli a májadat, azt még megbombázod alkohollal...

szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Brutális mértékben vedelés??? Mi abban a jó? Ennyire a saját ellenséged vagy? Alapból ép eszű ember nem okoz szándékosan kárt a szervezetének, mert nem az jelenti számára az örömforrást, de egy betegségből félig kijőve méreggel bombázni a testedet nagyfokú ostobaság. Az antibiotikumot végig kell szedni! Ha abbahagyod, és még rá is iszol, vígan visszajön a betegség, csak most nem úszod meg 5 nappal. A bulizást le lehet mondani. Szabad.
szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot nem szabad abbahagyni, végig kell szedni! 1-2 sör mehet, de a vedelés nem. Egyébként sem értem, hogy mi jó a mértéktelen, brutális vedelésben? Ha hülyére issza magát valaki, azt nem gondolnám, hogy nagy élvezet.
szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!