Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12.hetes terhes vagyok , 3...

12.hetes terhes vagyok , 3 napja enyhe fájdalmat éreztem a hasam alján ,amit barnázás követte majd enyhe vérzés . Természetesen sürgősségire futottam a férjemmel . Ahol megnézték a babát , vele minden rendben volt , veletek történt-e ilyen ?

Figyelt kérdés

szept. 4. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvosod?!

Itt hány nőgyógyász van?

Hányan ismernek téged, az esetedet?

Komolyan gondolod, hogy itt fogsz választ kapni?!

szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint mindenki tudja , ez az oldal azért van hogy megosztjuk egymással a kérdéseinket , vagy ha esetleg történt valakivel ilyesmi .
szept. 4. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Bár velem nem történt ilyen, de a családban előfordult és neki hematóma miatt volt. Nem lehet hogy neked is az volt?

szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt ilyen

Csak nekem barnázás volt vérzés nélkül és a 8-9 héten.

Én másnap mentem be a nőgyógyászatra mert tudtam “kis terhességgel” az ügyelet semmit nem kezd sajnos sok esetben..

A nőgyógyász 30 napra irt fel progeszteron hüvely kupot.

Az segített. Megszűnt és nem lett semmi baj halistennek, azóta már 23 hétben vagyok🥰

A progi kicsit megmart kívül belül ..

Erre lactofeel hüvelygelt használtam mikor befejeztem a kúrát.

És rendbe is hozott mindent!

Szóval ha nem kaptál semmit az ügyeleten keress fel egy orvost!

szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!