Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszket még mindig a...

Miért viszket még mindig a leégés?

Figyelt kérdés

Sikerült a tengerparton rendesen leégjen a mellkasom és a vállaim. Elég hirtelen történt, egy pár óra alatt olyan vörös lettem mint egy rák.

Ezután eltelt egy nap úgy hogy ki se mentem a napra, aztán a következő nap éppen csak egy félórát voltam kint és ismét leégtem. 1-2 napig fájt eléggé és érzékeny volt, aztán elkezdett hámlani. Már eltelt majdnem 3 hét hogy teljesen lehámlott a bőröm de még mindig naponta néhányszor nagyon viszketnek a leégett helyek.

Ez normális? Valaki tapasztalt még ilyent? 18/f

Köszönöm a válaszokat :)



szept. 2. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Égés után gyakori a viszketés, a gyulladásos folyamat velejárója, esetleg az idegvégződések sérülése is okozhatja, súlyos leégésnél akár több hetet is eltarthat
szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok. Emberek elmennek egy csomó pénzért a 37 fokból a 37 fokba, hogy a napon aszalják magukat és leégessék a bőrüket.
szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!