Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kardiológiai vizsgálat...

Egy kardiológiai vizsgálat meddig "érvényes"?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 évben kétszer voltam kardiológián mellkasi panaszok és rosszullétek miatt. Azonban nem találtak semmit, sok kivizsgáláson jártam már, mindenhol mindent rendben találnak, pánikbetegségre gyanakodnak. Mellkasi panaszaim és rosszulléteim viszont nem múlnak.

aug. 23. 13:14
 1/3 Mad Max2 ***** válasza:
Háziorvoshoz menj
aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy diagnosztikai vizsgálat csak az adott pillanatban mutatja a vizsgált rész állapotát. Előfordulhat, hogy a negatív szívultrahang vizsgálat után mész a kocsiért és szívrohamot kapsz. Nyilván az esély nagyon-nagyon kicsi, de sosem 0.
aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barbacsek92 ***** válasza:

#2 és milyen igaz! Pánikos vagyok, 32 éves és sokszor azzal nyugtatom magam, ha baj lenne, nem x percig tartana (pánik) hanem órákig.. vagy egyszer és vége, kár ezen idegeskedni. :D

Sokszor bejön ez a szemlélet.

szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!