Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos valóban adhat igazolást...

Orvos valóban adhat igazolást a gyereknek a telefonra?


aug. 17. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 így igaz . Nekem szenzorom van évek óta ( 1-es típusú cukorbeteg vagyok ) dexcom g6 van rajtam külön a szenzor külön az inzulin adagoló hozzá és nincs kijelzés a két kütyü is a telefonomon levő app-on keresztül komunikál . Amikor a telefon tiltás tervben volt szüleim már akkor rá kérdeztek a suliban , hogy velem mi a helyzet . Orvosi papírjaim egyébként is megvannak a suliban és le némitva maradhat nálam a telefonom az okos órám mutat mindent amit kell csak ehhez kell a telefon is úgyhogy attól , hogy nálam maradhat a telefon bekapcsolva nem azt jelenti , hogy elővehetem majd és nyomkodhatom . Konkrétan most néztem ez E-naplóban már benne van a profilomon is a külön engedély és le írva minden feltétele .

Úgyhogy nyomos indok kell erre és az iskola sem hülye illetve orvosi papírok nélkül be mondásra nem fognak sem erre sem másra engedélyt adni .

aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Bírjatok már ki 6-8 órát teló nélkül. A munkahelyen is dolgozni kelly nem a telót nyomogatni
aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!