Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészségügyi dolgozóknak...

Az egészségügyi dolgozóknak kötelező tetszikelve magázni a betegeket, vagy csak én futok bele mostanában mindig ilyen orvosokba, asszisztensekbe? Udvariasabbnak érzik, vagy én lettem öreg?

Figyelt kérdés
Az OMSZ mentődiszpécserek is még a szülő nőt is tetszikelik. Miért hangzik ez nekem olyan borzalmasan?
aug. 16. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt a szót nem használom, de szinte mindenkit magázok 10-12 felett, jó, ha 10 alatti gyerek jön, őt nem.
aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sose legyen nagyobb bajod ennél!
aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Akik nem értik mi a baj, segítek: "Legyen szíves..." vagy "Kérem..." csinálja ezt és azt. Kérdező, én értelek, lábrángást kapok ettől, de rettentő lassan tűnik el az állami ellátásból. És nem, időseknél sem efogadható, sem a "Kati néni bevette már a gyógyszerét?". De úgy látom a fiatalabb generációt már a "modern" normák szerint tanítják kommunikálni, szerencsére.
aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11

Te konrétan orvos vagy, vagy mi?

aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#11 igen, nő vagyok.

Sajnos magánellátásban és fiatalabb orvosnál is előfordul a jelenség. Legutóbb egy velem kb. egyidős doktornő tetszikezett.


#12 Nem ez a legnagyobb gondom. Csak a legnagyobbal szabad foglalkozni?

aug. 18. 23:15
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ennyi önbosszantást nem ér meg a nemlegnagyobb.
aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!