Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepszia roham vagy valami más?

Epilepszia roham vagy valami más?

Figyelt kérdés

Én nem voltam ott de édesanyám mesélte, hogy szédült nagyon, elindult a mosdóba de visszafordult mert érezte, hogy nem tud tovább menni. Leült az ágyra, leverte a víz és elájult. Utána nem emlékezett semmire csak hogy a párja pofozza, amikor felkelt. A párja mondta, hogy a karjai megmeredtek, habzott a szája és felakadtak a szemei.

Azóta jól van, de tegnap is majdnem összeesett olyan rosszul volt. Elment dolgozni ennek ellenére és hiába mondom neki, hogy orvoshoz kell menni, nem akar mert azt hiszi ez nem volt semmi.

Valami "tipp" esetleg vagy hasonló? Elméletileg hétfőn elmegy orvoshoz.



aug. 15. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Utána még hányt pár percre rá.
aug. 15. 14:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Súlyos agyrázkódás tünete is lehet,nem csak epilepszia, de gyógyszer allergia is lehet, vagy daganat-széles a tárhát, CT szerintem nála alap. Még pedig SOS amit leírtál, én nem várnék a helyedben, hanem mentőt hívnék akár akarja édesanyád, akár nem. Nem is értelek mire vártok? Ez nem az a helyzet amire lehetne tippelgetni, meg várogatni.
aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"mentőt hívnék akár akarja édesanyád, akár nem" - ha az anyja nem egyezik bele, úgysem viszik el.

Kérdező, kivizsgálás mindenképp kellene.

aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 Ha ezeket a tüneteket felsorolja a kérdező, szó nélkül beviszik az édesanyját..
aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!