Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám átállítani az...

Hogyan tudnám átállítani az alvásom? 16/L

Figyelt kérdés

Közeledik a szeptember, és aggódom, hogy hogy fogok felkelni suli időben. Mivel korán kell kelnem, hajnal négykor, gyakorlat miatt, ezért ugye nem fekhetek le hajnal háromkor, mert hulla leszek :(

És mióta nyáriszünet van, azóta nem tudok elaludni hajnal 2-3 elött, suli időben meg nem akarok mindennap energia italozni, csak ideges leszek tőle, főleg ha nulla alvás után iszom :(


Éjszakai bagolynak mondanám alapjáraton magam, szóval nekem az a normális ha nappal alszom, este meg fenn vagyok, csak ugye suli miatt nem folytathatom ezt az életvitelt, pláne hogy extra korán kell kelnem majd...:c



aug. 14. 03:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

5, oh, én nem szoktam energiaitalozni szünetben, suli időben sem mindennap, mert ideges vagyok tőle, de akkor sem iszom meg sok mennyiséggel, max 1db monster az amit egy nap megiszok. Osztálytársaim nemtudom hogy bírnak naponta 3-4 doboz hell-el meginni, bár látszik is rajtuk hogy idegbetegek XDD


Jók a tanácsaid, de sajnos hiába fekszem le korábban, nem tudok elaludni :(

aug. 16. 01:26
 12/14 A kérdező kommentje:
6, az nekem is! Nagyon utálok ébresztőre kelni, de suli időbe muszáj :( viszont ha tehetem, akkor nem kelek ébresztőre, mert suli idöbe állandóan remegtem tőle reggelente, egy-két percig ilyen "sokkos" állapotba is vagyok XD :(
aug. 16. 01:28
 13/14 A kérdező kommentje:

Amúgy örülök nektek akiknél már megszünt ez a probléma c:


Jajj elnézést 5-ös, elfelejtettem a kérdésedre válszolni XD

Iiigen, sajnos idén 6-ra kell bejárnunk majd, ami azt jelenti hogy kelhetek 4-kor, ugye a távolság miatt is, meg reggel kell egy kis "énidő", amikor felkészülök lélekben a sulira :s

aug. 16. 01:32
 14/14 A kérdező kommentje:

7, uuu ez tök jó ötlet, csak sajnos magamtól tudom, hogy nem fogok felkelni korábban, ébresztőtöl meg szörnyen érzem magamat napközben :(


8, ez a melatonin tök jó cuccnak tűnik, tudsz olyat ami viszonylag olcsóbb, de fix hatásos? :)


9, sajnos de "normális", ha 6-ra kell bejárni gyakorlatra, és te 40 percre laksz a gyakorlati helytől, akkor is elég korán kell kelni, plusz hogyha szeret valaki reggelente felkészűlni a sulira lélekben, kicsit észhez térni, akkor az plusz idő. Nem kellemes, amikor csak 20 percem van felébredni...És én a szemem is kiszoktam festeni ha suliba megyek, arra is kell egy kis idő. :/

aug. 16. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!