Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi miatt aludtam ilyen mélyen...

Mi miatt aludtam ilyen mélyen és ilyen kényelmesen?

Figyelt kérdés

A körülmények és betegségeim miatt borzasztó alvó vagyok. Ha 3 havonta egyszer ki tudom magam aludni, akkor lehet, hogy sokat is mondtam.

Ma ébredéskor (10:45 körül) megjegyeztem, hogy nagyon kipihentnek éreztem magam, nagyon jól éreztem magam, pedig semmi sem volt jobb, sőt inkább rosszabbak voltak a körülmények elalváskor.

Az időjárás miatt lehetséges ez? Nem tudom, hogy mióta nem volt ilyen (felhős és szeles) az időjárás. Gondolom a légnyomás is csökken az ilyen időjárásban, ami hatással van/lehet az emberi szervezetre.



aug. 3. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan dolog befolyásolhatja az alvásod minőségét. Milyen az időjárás, a hőmérséklet, mit és milyen mennyiségben ettél és ittál, milyen a matracod, a párnád, milyen pózban alszol, stb.
aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semelyik tényező sem volt kedvezőbb, mint korábban (azok sem, amiket nem soroltál fel).


Az ilyen jellegű időjárás tudja ilyen szinten befolyásolni az alvást / a kipihentség érzését? (Azt nem említettem, de Budapesten vagyok, körülbelül 400 m-rel tengerszint felett, tehát hegyen (de korábban is mindig ugyanitt voltam - mármint már közel 2 éve, ennek ellenére rendkívül ritkán tapasztalok valami hasonlót, ami valószínűleg az időjárásnak tulajdonítható).)

aug. 3. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
10:45-kor kelve én is kipihent lennék.
aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak nem mindegy, hogy mikor aludtam el.


És, mint írtam, de már harmadjára írom, hogy semmiben sem különbözött a korábbiaktól.

aug. 3. 19:48
 5/5 anonim válasza:
Tegnap én is sokkal jobban voltam (szuper közérzet), mint általában. Szerintem az időjárás, lehűlés volt az oka.
aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!