Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor és miért történt veletek...

Mikor és miért történt veletek olyan, hogy nagyon kellett pisilnetek, de nem volt lehetőség elmennetek?

Figyelt kérdés

júl. 26. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Buszoztam.

Éppen hazafele tartottam amikor rámjött.

Valószínűleg a sok üdítőtöl és víztől.


Ez nagyjából 2hónapja volt.

Én ezt úgy oldottam meg ,hogy hátra mentem ,mert ott nem volt senki elővettem egy üres üdítős flakont és abba bele vizeltem.

júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi kimehetünk felnőttoktatásban a wc-re, de a tanár nem nézi jószemmel. Az utolsó 15 percben már annyira kell, hogy azon kapom magam, hogy hintázok előre-hátra. Ettől rosszabb, mert olyan érzes tőle, mintha szét akarna pukkadni a hólyagom, de nem bírom abbahagyni, muszáj mozognom. Próbálok figyelni az órára, de csak a wc-re tudok gondolni, amitől jobban kell. Amikor vége az órának és felállok, olyan erős inger jön rám, hogy elkezdek futni ki a teremből. Ha pont foglalt a wc, akkor egy helyben ugrálok vagy toporzékolok, amíg végre kijön valaki, akit szinte fellökök ahogy rohanok a fülkébe. Van, hogy bezárni sincs időm az ajtót magam után. Kiszabadulok a nadrágból és nagyon sokat pisilek.
júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 milyen hosszúak az órák?:/ Előtte nem szoktál elmenni mosdóba?
júl. 29. 00:55
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 ennyire kellett?
júl. 29. 00:55
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
1,5 órás. Pisilek előtte.
júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen párszor. Bepisiltem, pisiltem ahol nem ildomos, üveget használtam stb.

Megesik az ilyesmi 🤷‍♂️

júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 tudsz írni konkrét történetet?
júl. 31. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudok ha megmondod melyik esetről. 6-os válaszoló vagyok.

Írj privit.

júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy értem haza, hogy már a levegőt is visszartva rohantam be wcre, annyira kellett pisilnem és alig tudtam letolni a nadrágomat, mert úgy rámizzadt. Minden pillanatban azt hittem, hogy a következőben elkezdek pisilni, akár akarom akár nem és annyira nem akart elmozdulni a kijárattól a nadrágom, hogy éreztem, hogy mindjárt bepisilek. Pont úgy sikerült kiszabadulnom, hogy a következő pillanatban jött is a pisi. Meg időben leültem a wc-re és psssss. Olyan erősen, hogy szinte ömlött, a hangja is olyan volt mint egy vízesésnek. Teljesen megkönnyebbülve álltam fel a wc-ről. Egy pillanattal később értem volna haza, a nadrágomban végezte volna.
aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Velem is volt már ilyen. Vagy bepisilés lett a vége vagy pisiltem olyan helyen ahol nem illik. Vagy pisiltem palackba. 24F
aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!