Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi ultrahang előtt ehetek?

Hasi ultrahang előtt ehetek?

Figyelt kérdés

Mármint tudom, hogy rendesen enni nem szabad sem pedig inni de szőlő cukrot ehetek?

Cukorbeteg vagyok és reggelente borzasztó alacsony a cukrom ezért kérdezem. Az előző hasi ultrahangon sajnos rosszul lettem most nem szeretnék. Holnap kell mennem ha szőllő cukrot szopogatnék az látszana a felvételen? Válaszaitokat előre is köszönöm.



júl. 25. 14:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sosem vesznek előre sem vérvételen, sem pedig ultrahangon sem pedig sehol. Igazából én kivárom a sorom vagy ha időpontom van az időpontra időben megyek nincs baj ezzel ha nem vagyok rosszul, ez van. Mondjuk ma rosszul lettem megint de nagyon kedves volt az uh-ás doki segített, hogy jobban legyek.
júl. 26. 20:26
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!