Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vibráló látás,szédülés,fejfájá...

Vibráló látás,szédülés,fejfájás,hányinger?

Figyelt kérdés
Vannak iőszakok mikor egyszer csak elkezdek vibráló "fényt látni" ugrám az egyik szememen és alig látok. Utánna hányingerem van és ha elmúllik a szememről ez a vibráló dolog akkor utánna rettentően fáj a fejem szinte mint akit homlokon vágtak egy kalapáccsal. Kezem,állam is mindig zsibbadd. Sajnos orvosnál még nem voltam,de rászánom magam. Csak érdeklelne hogy valakinek hasonló este volt e? Tudom,hogy orvoshoz kell mennem csak munka mellett néha nem olyan egyszerű eljutni.

júl. 24. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy szarul írtam pár szót de nem néztem át🤣
júl. 24. 20:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Migrén, tipikus aurás tünetekkel.
júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jótanács: Ha elkezded "látni a fényt", még mielőtt elkezd fájni a fejed, azonnal vegyél be fájdalomcsillapítót és akkor nem vagy sokkal enyhébb lesz a fejfájásod.
júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszedtem gyógyszert mikor láttam a vibráló fényt és kicsit jobb lett. Ez mindig az életem része lesz?
júl. 27. 18:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!