Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek Pesten elmenni...

Nem merek Pesten elmenni sebészhez, Jó magán sebész?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan sebészt aki leszed anyajegyet pesten és 100%-ig tiszta higiénikusan teszi mindezt? Bele se merek gondolni milyen állapotok lehetnek itt pesti sebészeten/kórházakban ha az egész város tiszta retek meg csótány. Olyan magán rendlést keresek ami nem luxus áron van de a higiéniára nagyon figyelnek és szépen varrnak.

júl. 23. 21:25
 1/7 anonim válasza:
Egy két centis anyajegyet leszednek kb. 50-100 ezer Ft-ért magánklinikákon, de utána heghalványító utánkezelési csomag jellemzően 200-300 ezer forint. Szoftlézerrel végzik. Legoptimálisabb nyár után eltávolítani, amikor már nincs intenzív napsütés..
júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne Pestre menj, ha ilyen félelmeid vannak. Amúgy teljesen alaptalan, én a feltételezést sem értem. A higiéniai szabályok mindenkire vonatkoznak, egy anyajegy eltávolításhoz meg nem is kell full steril műtő.
júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nem alaptalan, nagynéném kórházi fertőzésbe halt meg.

Köszi a választ, igazából a heg nm is zavar, csak inkább a tisztaság legyen meg. Van olyan hely amit valaki bátran ajánlana mert jók a tapasztalatok?

júl. 24. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt sajnálattal olvasom, de ez ettől még nem jelenti azt, hogy mindegyik hely ilyen. A másik meg, hogy erre a kérdésre senki sem fog tudni válaszolni, max ha valaki egy ilyen sebészeten dolgozik. A higiéniai szabályok adottak, attól eltérni nem lehet.
júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, aki már volt magánban bármiféle sebészeti beavatkozáson itt a közelben. Ha mégis olvasná valaki kérem jelezzen.
júl. 24. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltam sok ilyen helyen, voltan nagy és kis műtőben is, államiban is, magánban is betegként. Meg mivel a kórházakban dolgozom, ezért külső szemlélőként is ismerek ilyen helyeket, higiénia mindenhol alapvető és szigorú szabályokkal be van tartva.
júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem államiban (honvéd kórház) csinálták. Kellett a bőrgyógyászatról vélemény.

Be kellett öltöznöm műtős ruhába és nagyon steril volt az egész. Igaz nagyobb is volt, meg a fejről az ér mellett kellett levenni.

Elküldték szövettanra is.

De volt hogy sztk-ban vettek le kicsit. Ott is nagyon steril volt minden.

Próbálj inkább ismerősöktől érdelkődni.

Tényleg gond a sterilitás .

Persze elő van írva.. persze..

De amikor a szájsebészeten össze - vissza fogdosnak mindent ( aminek sterilnek kellene lenni) a többit inkább le sem írom, de az eset után elmentem laborba minden vizsgálatra

aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!