Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki egyszerűen soha nem...

Van aki egyszerűen soha nem fog jól kinézni bármit tesz??

Figyelt kérdés

Ez lennék én. 26 éves nő, amióta az eszemet tudom diétáztam. 4 éves korom óta sportolok, ehhez 3 éve pluszban hozzájött az edzőterem is.

Kisebb koromban az éheztetéstől kezdve a normális életmódig volt minden, mégis mindig én voltam a dagi lány csúnya bőrrel

És most is ez vagyok.. 3 éve hogy edzek, először személyi edzővel majd egyedül, elolvastam minden tudományos cikket anatómiáról, izmokról, evésről, dietetikussal konzultáltam ÉS TARTOK IS MINDENT! És egyszerűen sírni tudnék minden alkalommal amikor a tükörbe nézek.. óriás hájas combok, palacsinta segg, úszógumi, férfias széles hát és mellé 0 mellek. Striás, hófehér bőr, még egy kis színt se tudok magamra szerezni.

Egyre kevesebb a motivációm, lemegyek a kondiba és legszívesebben el is jönnék amint meglátom azokat a gyönyörű lányokat.. strandra évek óta nem járok, de lassan a házat sincs kedvem elhagyni..

Nincs testképzavarom, ez a valóság. Nem vagyok híve ennek a nagy bodypositivitynek sem, hogy fogadd el hogy gusztustalan vagy.

Egyszerűen nem tudom már mit tegyek?! Nincs semmilyen eü problémám sem, mégsem ér SEMMIT a heti 5 edzés, kiegyensúlyozott étrend, egészséges életmód…

Mit tehetnék hogy ne legyek rosszul magamtól??


Képet nem küldök senkinek, nem véleményezni kell az alakom, tisztában vagyok vele hogy nézek ki.

Egyébként 175cm/62-63kg ha ez mondd valamit..



júl. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként 175cm/62-63kg ha ez mondd valamit.."


Igen, mond. Azt mondja, hogy semmi baj a sulyoddal. Ha nem tetszenek az aranyaid, lehet mast kene sportolni, ami hatasosabb. De elhizva nem vagy.

júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
EZt hívkát testképzavarnak, fordulj pszichológushoz.
júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontosan értem a kérdést: azt állítod, hogy eszed amit enni kell, edzed mondjuk a fenekedet, és nem fejlődik az izom? Elolvastad hogy biológiai értelemben milyen pulzustartomány égeti a zsírt, csinálod a gyakorlatokat és nem fogy rólad?


Érdekes azt olvasni, hogy egyfelől valaki mindent jól csinál, másfelől viszont nincs megelégedve az alakjával. Kívülről nézve a helyzetet elég kézenfekvőnek tűnik, hogy ha nem az az eredmény, amit szeretnél, akkor valamit nem jól csinálsz.


Nem gondolom hogy testképzavarod lenne, de azt viszont igen hogy másokhoz viszonyítva ítéled meg saját magadat. Ez így sosem fog működni, ebben a témában sem, és amúgy sem.

júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen!


Én is 175 cm vagyok,és 61 kiló,de állandóan azzal piszkálnak,hogy betegesen sovány vagyok,és híznom kéne.Én magam is vékonynak,csinosnak látom magam,de akkor ezek szerint ez kövér,elhízott nőnek kéne látnom? :-O

júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig az indexed jó... Nálam például méreganyag-lerakódás van még mindig sok fogyás után és kevés súllyal is, amit már csak plasztika oldhatna meg. Kis sörhasam van, miközben mindenhol máshol vékony vagyok és kevés fehérjebevitel miatt hiába edzenék. Aránytalan vagyok így, viszont meg kellett tanulnom elfogadni és a tavalyi fogyásommal már jól érzem magamat. Lehetséges, hogy nálad is gyerekkorból adódóan van ilyen egyéb probléma. Arra már nem lesz hatással diéta, vagyis akkor csak negatív hatással lesz.
aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!