Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben a melegben 3 km bicikliz...

Ebben a melegben 3 km biciklizéstől kialakulhat hőguta?

Figyelt kérdés
3 km-re lakom a munkahelyemtől, és elromlott az autóm, viszont muszáj dolgozni mennem. Délelőtt még nincs is gond, de délután 3-kor kéne hazatekernem 34 fokban, főleg nyílt terepen. Nem vagyok túl edzett sajnos. El merjek így indulni, vagy próbáljak mást kitalálni?

júl. 17. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sapka a fejre (lehetőleg fehér/világos), napszemüveg, víz, hosszú ujjú ruhák mert úgy leégsz mint az atom (2 hét gyógyulás), naptejet is használhatsz, ellenőrizd a kerekeket (keménynek kell lenni mert különben kidurran vagy elfordul a belső), a féket és a világítást (első-hátsó, ha sötétben mész haza), személyid legyen, normál tempó, időnként állj meg pihenni (lehetőleg árnyékban), igyál, figyeld az autókat mindig-mindenkor, így könnyen átvészelhető! (egy biciklis:)


Bukót is vehetsz, de nem fontos!

júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez jó kis cucc!


[link]

[link]


De ha táska van a hátadon kulaccsal és minden jóval az se rossz!


A pumpa még hasznos lehet mert menet közben ereszthet!

júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3 km, ez sima ügy minden előkészület nélkül is.
júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 MolotovPunk ***** válasza:
3 km megtétele kerékpárral az szinte semmi. Nekem volt olyan, hogy 33 fokban mentem tűző napon délután 20-25 km-t, viszont volt nálam sapka, napszemüveg és másfél liter hideg ásványvíz. Ha hosszabb útra megy az ember alap, hogy mindig legyen nála víz, vagy valami üdítő. Egyébként kánikulában érdemes vagy korán reggel, vagy inkább este bringázni.
júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden nap bringával járok dolgozni. Az egyik munkahelyem épp 3 km-re van, az kb. 10 perc, a másik 6-7 km, az általában 20 perc. Dél-és 4 óra között tekerek. :( Ilyen távra normál körülmények között semmi különösebb előkészületet nem teszek, de ebben a hőségben vizet mindig viszek/veszek, az árnyékosabb útvonalakat választom, lassabban megyek a szokásosnál és megállok időnként (a 3 km-es távnál nem állok meg). Így persze több időbe telik, de nem pusztulok meg.
júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 15 kilométert lefutok neked tűző napon! :P
júl. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha valakiknek 3km biciklizés gondot okoz, ott nagy pronléma van. (Kivéve ha az a 3km durva emelkedő)
júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 kilométer a gyalogtúra, ha nap mint nap kell mennem mondjuk melóba! :)
júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!