Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogteszt meddig mutatja ki a...

Drogteszt meddig mutatja ki a thc-t?

Figyelt kérdés

Előző hónap 21-22én voltam benne kb három jointba, de mindegyiknél voltunk rá minimum hárman, szóval pár slukkról beszélünk csak

Holnap lesz katonai alkalmasságim, ahol várható drogteszt

Szerintetek kimutatná még a teszt ezt az adagot?



júl. 14. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Téged nem is az aggaszt, hogy egy bűnöző be akar lépni a hadseregbe, hanem hogy kimutat-e valami teszt... Arra esetleg nem gondoltál, hogy feladd magad, és megvédd a hadsereget a degenerált bűnöző létedtől?
júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"degenerált bűnöző létedtől"

Értem én, hogy Mo.-on illegális. De ha egyszer-kétszer ritkán elszív kettőt nem lesz nagy baja. Sok esetben az alkohol károsabb tud lenni, még is legális.

A világon sok országban legális bizonyos drogokat szívni, és mégsem lett mindenki függő, sőt.


Kérdésre válaszolva: A drogtesztek a THC vérben, nyálban, vizeletben és hajban történő mérésével jelezhetik a közelmúltbeli kannabiszhasználatot - a kimutatási időablakok 2 órától 90 napig terjednek.

júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Így van, ahogy az előző írta. 90 napig kimutatható.
júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 90 nap inkább rendszeres fogyasztókra jellemző, egyszeri használatnak ennyi idő múlva nem kéne, hogy nyoma legyen.


Egyébként inkább az 1-eshez hasonló emberektől kéne megvédeni a társadalmat.

júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!