Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fügefa metszésekor az alkaron...

Fügefa metszésekor az alkaron keletkezett bőrkiütéseket hogy lehet kezelni házilag ? Tegnap piros volt, ma viszkető piros foltok dudorodnak. Van e borogatás ? Esetleg krém? Aloe-tartalmú testápolót már tegnap kentem rá, nem jó!

Figyelt kérdés
Először napégésre gondoltam, de az nem viszketne, csak fájna, ugye? Viszket a tenyerem a csuklóm környéke és az alkarom belső fele a könyökhajlat felé .Bár kivágattam volna az egész bokrot, most semmi baj nem lenne a bőrömmel! Mindkét kezemen. Tudtok e segítő ötletet, tanácsot? Bőrgyógyász csak kedden rendel ez szerdán történt és ma csütörtök hajnal van. Jövő keddig mi lesz velem?Hideg vizes hűtő borogatást szabad e rá tennem?

#Fügenövény és a kézbőrünk?
júl. 11. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a körömvirág ilyen általános csodaszer kipirosodott bőrproblémákra, próbáld ki!


[link]

júl. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kutyának volt egy csúnya heg (vadhús) az arcán, azt is rendbe hozta!
júl. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Füge metszését a bőrfelületeket teljesen fedő ruházatban ajánlatos végezni. Részben a levél fonákján levő szőrök okoznak irritációt, részben a kiszivárgó tejnedv, ami ráadásul fehérje emésztő enzimet is tartalmaz.
júl. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!