Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáradt vagyok?

Nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne az én alábbi problémám hogy a mai nap eszméletlenül fáradt voltam. Tudom nem nagy dolog de ilyen még nem volt. Reggel amint felkeltem minden rendben volt, de aztán egy óra múlva állva el tudtam volna aludni. Ha lefeküdtem az ágyamba akkor javult a helyzet de amint felálltam, egyből fáradtságot éreztem. Lehet az áll a háttérben hogy az utóbbi napokban hajnali 5kor aludtam el a sok buli miatt, illetve lehet a meleg is rátesz egy lapáttal. Írtó meleg van.

Ti éreztetek már így?

Valami tipp?

(18 éves vagyok, és 4-5 nappal ezelőtt semmi ilyen nem lépett fel)



júl. 8. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Meleg. Én alig csinálok valamit és így is kókadt vagyok.

Aztán ott vannak még a pluszok például a nem alvás, stb.

júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kellene ahhoz diploma, hogy tudd: ha nem alszol normálisan, hulla fáradt leszel.
júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs oxigen , reggel 20 foktol,perzsel a nap, kiszaradás vitamin enzimhiany .
júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek azt hiszik, ha 200%-on pörögnek és kifáradnak arra az egyetlen megoldás ha szerekkel tartják életben magukat (pl: koffein, energiaital), aztán csodálkoznak hogyha egy adott ponton megreccsen a szervezet, mert elfelejtettek aludni, regenerálódni, töltekezni. Ez is egy rossz szokás, civilizációs ártalom.
júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!