Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzik a vizeletem, mitől lehet?

Vérzik a vizeletem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja figyeltem meg, hogy mikor vizelek akkor az véres. Legalábbis eléggé piros. Mikor maszturbálok, akkor is elélvezésnél az ondó itt-ott véres. Ez mitől lehet?


24/f


2010. okt. 31. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
egy nagyon durva fertőzés, és már régen orvosnál a helyed! szerintem mostis mehetsz sürgősségire,mert nagy a baj. ha az emberből vér jön, az nemfog magától elmúlni és elég problémás. nem fáj???
2010. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el azonnal,legalábbis minél hamarabb orvoshoz,ez nem vicces dolog.Fertőzés,vagy lehet köved van és felsért valamit,de nem akarlak riogatni,de az ilyenekbe bele lehet halni,ha nem kezelnek.irány a doki lehetőleg minél hamarabb,mert holnap is csak ügyelet van.


egy ápolónő

2010. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!