Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyünk jobban?

Hogyan legyünk jobban?

Figyelt kérdés

Thaiföldön nyaralunk olyan részén ahol nem ajánlott a csapvizet fogyasztani , viszont én és az öcsém elég sokat ittunk belőle (szüleink akkor nem voltak a szállodában) most pedig morog, csikar, fáj a hasunk és elég durva vizes hasmenésünk van.. felváltva járjuk a WCt ha pedig egyszerre kell akkor én a recepció mellé futok a WCre.

Az öcsém 5 éves és szegénynek jobban csikar és megy a hasa mint nekem..

Fertőzött lehetett a víz vagy csak nem bírja a gyomrunk? 🤮🤢



júl. 5. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Thaiföldön nyaralunk olyan részén ahol nem ajánlott a csapvizet fogyasztani"


Én is hallottam erről az "urban legend"-ről!


Én csak azt nem értem hogy ilyenkor mire gondoltok?


Hogy titeket kikerül, ihattok egy hektoval?

júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudjátok, hogy nem ajánlott a csapvizet fogyasztani, akkor minek itatok belőle? És még az öcsédnek is meg engedted. Persze, hogy attól fostok. Örülj, ha ennyivel megússzátok.
júl. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos nem volt nálunk víz és szomjasak voltunk , még mindig megy a hasunk :(
júl. 6. 00:09
 4/7 A kérdező kommentje:

5 nap durva hasmenés után az öcsém már csak napi 3x megy WCre és szilárdabb is neki, én még továbbra is szenvedek , elég ramatyul vagyok. A sok gáz csikarja a pocimat, és napi 4-6x kell wcznem ahol rettenetes gázok közepette kijön belőlem minden vizes formában

Tegnap repültünk haza én pedig a repülőn is a WCn ültem és fostam

júl. 10. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ideje volt. :)
júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Thaiföldön élek évek-óta.

Az országnak nincs olyan része, ahol iható a csapvíz, még a helyieknek is tilos. Mindenkinel ballonos vize van otthon.

Örüljetek, hogy nem kórházban kötöttetek ki kiszáradással.

Ázsiában soha, sehol ne igyatok csapvizet!!

júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát az biztos hogy soha többet…

Ilyen hosszú rémes vizes hasmenésem még sose volt mint itt. A hasam meg folyamatosan morgott glugyogott

júl. 14. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!