Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete folyamatos aurás migrén?

1 hete folyamatos aurás migrén?

Figyelt kérdés

Szombaton reggel kezdődött akkor reggel 3x is volt azóta minden este van, látászavar cikázó foltok stb.

Kezdtem az ügyeleten, másnap sbo, utána háziorvos beutalókért, ami októberre szól… tegnap este pedig a megye székhely sbo. Sehol nem csinálnak semmit. Segítsetek mit tehetnék? Volt valakinek ilyen sűrűn aurás migrénje?



júl. 3. 07:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Létezik ma már magyarországon úgynevezett migrén központ, ahol kifejezetten ezzel foglalkoznak, és gyógyszerek nélkül segítenek. Elég előrehaladottak ebben.
júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
És mit tudsz mivel kezelik gyógyszerek nélkül?
júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Rávezetnek egy olyan életmódra, ami drámaian javítja az előfordulást. Erről egy szakértő beszélt egy rádióműsorban aki ott dolgozik. Peldául a kávézás is sokat ronthat a migrénen, vagy az ha túl sok gyógyszert szedsz, esetleg bizonyos taplálékok is előidézik a betegeknél...a dohanyzásról ne is beszéljünk. Természetesen először átesel egy átfogó vizsgálaton. Sok érdekességet hallottam ott, de sajnos már nem emlékszem, neke ninvs ilyen gondom.
júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, mivel nem vagy érintett nem is igazán tudhatod, hogy ez a hókusz-pókusz kategória a migrén tekintetében. Ahogy a gyógyszerek is amit adnak rá, hogy hátha segít.
júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem jelenteném ezt ki, hogy hókusz-pókusz, mert kutatások állnak mögötte. Például szépen el lett magyarázva, hogy a beleidből hogyan szívódnak fel különböző mérgek amik előidézik a migrént, amiknek nem kellene, csak ha túl sok gyógyszert szed valaki akkor erre megnő az esély.
júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mégsem tudják megmondani a migrén okát és megoldását.
júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jol van akkor negatív kommentelő. :) De akinek havi 15x fáj és lecsökkentik kettőre az nem is eredmény igaz?
júl. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én már 7 hete zsibbadok, főleg az arcom, de kezem, lábam is. Hidegfrontra erősebben. Migrénes vagyok, sokszor erős fejgörcsöm van amikor felkelni sem tudok. 2 x tapasztaltam fényes vibráló cikkázó fényeket amikor alig láttam.kivizsgálás folyamatban, ct volt,negatív, de egy orvos sem tudja mitől zsibbadok. Szerintetek lehet aurás migrén? Fenn állhat a zsibbadás már lassan 2 hónapja?
júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát ha egy fényt látták ami egyre nőtt és kb fél óráig tartott aztán fokozatosan vonult ki a látóteredből akkor az volt igen :(
júl. 22. 13:26
 20/20 saucony ***** válasza:
Szia ez zömében időjárás függő! Nekem eddig fél évente volt,most Május elején 1 alkalom augusztus elején 1 alkalom és éppen ma 1 alkalom. nekem nulla fejfájás előtte és utána! cikcakkos látótér kiesés ami van,kb 20 percig..végig jártam minden orvost de semmit nem tudnak kezdeni vele.. 20 éves korom óta van! most 47 vagyok
szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!