Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete folyamatos aurás migrén?

1 hete folyamatos aurás migrén?

Figyelt kérdés

Szombaton reggel kezdődött akkor reggel 3x is volt azóta minden este van, látászavar cikázó foltok stb.

Kezdtem az ügyeleten, másnap sbo, utána háziorvos beutalókért, ami októberre szól… tegnap este pedig a megye székhely sbo. Sehol nem csinálnak semmit. Segítsetek mit tehetnék? Volt valakinek ilyen sűrűn aurás migrénje?



júl. 3. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Honnan tudod hogy migrén? Miért úgy mész oda hogy aurás migrénem van?

Gyakori fejfájás és látászavar, ezt közlöd mint tünet, és majd ők diagnosztizálnak

Ha azt mondod migrén, a migrénnel kb semmit nem lehet kezdeni… de ha más bajod van azt ki kell deríteni

júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen erős lehűlés kezdődött meg a hétvégén, talán van köze hozzá.
júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Régebben diagnosztizáltak ezzel, amiatt mertem mondani. Lánykoromban volt ilyen, 7-8 évvel ezelőtt. Attól félek, hogy agydaganat, mert ennyiszer ez nem normális. Ma intézem magánba a CT-t, de ez mind idő:(
júl. 3. 08:01
 4/20 anonim ***** válasza:
Az időjárás miatt lehet, hogy kevés az elektrolitod. Kálcium, magnézium, ORS segíthet + szokásos fájdalomcsillapító.
júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Vagy a menstruációra gondoltam még
júl. 3. 08:02
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es. Köszi utána nézek
júl. 3. 08:03
 7/20 A kérdező kommentje:
De a lehülés vagy a hormonok miatt nem csak 1-2x lenne és kész? Már kb 8x volt 4 nap alatt
júl. 3. 08:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne is reménykedj, 24 órája migrénem van, bejártam az összes utat, amúgy senki nem csinál semmit a migrénnel. Rohamoldó és kész.
júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Neked csináltak legalább MRI-t vagy CT-t hogy megbizonyosodj róla, hogy csak migrén? Hihetetlen egyébként, csak az érti aki benne van:( neked is aurás?
júl. 3. 09:53
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem aurás és igen, voltam koponya MR-en, de magát a migrént nem lehet diagnosztizálni úgy, esetleg ha van eltérés arra fogják. Az orvostudomány ma még nem tudja az okot.
júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!