Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja néha beszur a...

Pár napja néha beszur a mellkasom meg a hátam szerintetek ez lehet tüdőembólia? Lehet hülyeséget beszélek, nem értek hozzá, ez hirtelen alakul ki? Tehát nem fog hónapokig "lappangani"?

Figyelt kérdés
júl. 2. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán keresd fel az orvosodat.

Lehet, hogy valami megfázásféle, vagy vírus.

júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy orvos kéne csak félek az ilyenektol bar ez hülyeség mert ha elmennék hamarabb rájönnék hogy mi a bajom, csak egyfolytába félek hogy mivan ha valami nagyon durva
júl. 2. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a tüdőembólia nem lappang.

Ismerősömnek volt, nagyon erős, fullasztó köhögéssel, izzadással, ájulással vitték be a sürgősségire.

Ha nem múlik, menj orvoshoz, 1000 dolog lehet, pl. reflux, mellhártyagyulladás, izomhúzódás.

júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tündibündimutymurutty válasza:
Tévedsz. Igenis lappang. Nekem 2 hétig volt tünetem. Fájdalmas mélylevegővétellel kezdődött, ami kitartott 2 hétig. Mivel megfázásra gondoltam, nem törődtem vele. Aztán egyik éjjel pokoli fájdalomra ébredtem, nem tudtam levegőt venni, szúrt, égetett a bordámnál. Csillapodott, gondoltam tüdőgyulladás. Szerencsémre csak mikroembolizáció volt. Ne bagatelizáljátok el, legyetek erőszakosak, mert sokszor ráfofják egy izomhúzódásra,stresszre. Nekem ezt tették 3 hónapig, mire hajlandóak voltak csinálni egy CT-t, ahol látszott az embólia okozta kár. Utána a labor is kimutatta, hogy magas a d-dimer érték. Farkasgyepűre járok azóta is kontrollra, vérhigító szedése mellett. A 3 hónap, ami alatt az embólia okozta tüdőgyulladás kínzott, amire nem kaptam mást, csak egy apranaxot, nagyon sokat szenvedtem. Nyoma is maradt, rengeteg heg, ami fájdalmat okoz a mindennapokban. Tartsatok ki, vizsgáltassátok ki magatokat.
júl. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!