Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális bokasérülés után?

Ez normális bokasérülés után?

Figyelt kérdés

11 nappal ezelőtt történt egy bokasérülés, amikor kissé aláfordult a bal bokám egy rossz lépést követően. Orvos szerint pihentetés, felpolcolás, borogatás elég, és magától meggyógyul.

Namost, már járni tudok elég jól, de a tökéletestől még messze van, és a másik lábamra vagyok kénytelen jobbára támaszkodni. Továbbá a lábfejemet nem tudom teljesen előre vagy hátra hajlítani, sem oldalirányba kifele vagy befele. Ott még érzek némi fájdalmat és gyengeséget. Illetve még most is meg van dagadva a bokámnál kissé, és lilás-sárgás elszíneződés is megfigyelhető, habár ez egyre kevésbé. Emellett betartom az orvos utasításait, valamint fekete nadálytő kenőcsöt kenek rá napi 3x.

Normális ez az állapot ennyi idő után? Vajon fogok tudni ugyanúgy járni mint előtte? Szerintetek érdemes visszamenni az orvoshoz ennyi idő után és ilyen állapot függvényében?


júl. 2. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
En visszamennek az orvoshoz. A ferjemmel _karacsonykor_ tortent hasonlo, a bokaja meg vastagabb, mint rendesen, de mar nem szines es menni is tud. De mivel sajnos kimelte, igy a masik labfejet eroltette meg, mostanaban mult el, hogy faj neki. Pedig o is mankozott hetekig.
júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen normális. Egy rosszabb boka sérülés kb 6 hónap a gyógyulási ideje. Nekem 3x is volt

Jobbulást

júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!