Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, egy faluhelyen történő...

Lányok, egy faluhelyen történő nyaralás során, ahol csak egy nem teljesen megfelelő higiéniai állapotú wc állna rendelkezésetekre, hogyan oldanátok meg a kakilást?

Figyelt kérdés

jún. 30. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Pottyantósba
Az udvarban guggolva egy félre eső helyen, a fűbe
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan a fűbe? 🤦🏼‍♀️
jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Már megint ez a kaki fétises. Fejezd már be. Nem ez az első ilyen kérdésed. Erre izgulsz vagy mi? Látszik, hogy nyári szünet van…
jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Falusi vagyok, valami nagyon nyomorult kis helynek kell lennie ha nincs wc.
jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Szarnek.
jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Én is szoktam olyan helyen nyaralni, ahol csak toitoi WC van. Viszek magammal valamilyen fertőtlenítő törlőkenőt és minden használat előtt alaposan áttörlöm.
júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Volt, ogy olyan helyen voltunk, ahol olyan toitoi volt, hogy színültig tele volt. Na, oda nem szívesen mentem. Nem volt más választásunk, félreeső helyet kellett választanunk. Volt egy kényes társunk, aki kijelentette, hogy kibírja, amíg ott van, csak pisilni fog. Hát 2 nap múlva már nyöszörgött, de nem, ő kitartott, aztán volt nagy meglepi amikor a medencében úszva nem bírta tovább. Kijönni se volt ideje. De mikor kikecmergett, még vagy 20 percig ült a fűben mindenféle szinkronnal kísérve.
aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!