Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Relatív fitymaszűkületem van?

Relatív fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál aki azt mondta hogy egy enyhe szűkületem van és hogy nem fog zavarni aktus közben és nem kell visszamennem. Itt az lenne a kérdés hogy hogyan nem zavarna ha csak 70%ba megy le a makk után? Tényleg nem fog fájni? Egyébként egy ilyen kis gyűrű képződik ha merev, ha meg nem merev teljesen lemegy.

jún. 27. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen. És a gyűrű fék miatt nem megy le. Szóval rövid a fék.

Ha valóban kíváncsi vagy, menj el egy magánrendelőbe más dokihoz. Tuti féket mond.

jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És akkor nekem majd aktus közbe fájni fog? Ahogy mondtad nem annyira vészes. Bocs hogy ennyiszer kérdem de nem akarok kínos helyzetbe kerülni :D
jún. 28. 21:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni. Nekem sosincs vele gondom. Egyszer vagy kétszer volt balesetem (repedés), amikor brutálisan szexeltünk, és hosszan. Már szinte száraz volt, de nem foglalkoztam vele. Szex után éreztem, hogy enyhén csíp. Nem vérzett, csak láttam rajta egy pici kis repedés. 1/2 nap és át is ment.
jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Reméljük akkor nekem se lesz semmi! Köszi hogy időt szántál rám!
jún. 28. 21:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!