Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Relatív fitymaszűkületem van?

Relatív fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál aki azt mondta hogy egy enyhe szűkületem van és hogy nem fog zavarni aktus közben és nem kell visszamennem. Itt az lenne a kérdés hogy hogyan nem zavarna ha csak 70%ba megy le a makk után? Tényleg nem fog fájni? Egyébként egy ilyen kis gyűrű képződik ha merev, ha meg nem merev teljesen lemegy.

jún. 27. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy csak 70 százalékban megy le? Merevedéskor nem megy teljesen hátra, mint lankadtan?
jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen!
jún. 27. 13:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Egyáltalán nem zavar.
jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ja amúgy nem fitymaszűkület, hanem övid fitymafék.

A fitymafék az amikor a makkról nem megy fel teljesen. Ha a makk kint van teljesen, de a fityma nem megy hátra (egyenesre) és erős húzás esetén a makk lefelé dől akkor szimplán rövid a fitymafék. Egyszerű műtéttel megoldható. 3mas voltam.

jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt mondták meg a papírra is az van írva hogy a fék nem rövid szóval most már tényleg nem tudom mivan :D
jún. 28. 20:07
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy csak egy kicsi kell hogy teljesen kisimúljon az a gyűrű, de nyilván utána elkezd feszülni. Mi meg a barátnőmmel tervezzük a szexet csak nemtudom hogy fájna e?!
jún. 28. 20:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Észre sem fogod venni.
jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5 Konkrétan mi is az ami feszül ilyen esetben?
jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából egy nagyon kicsit a fékem, de inkább a gyűrű
jún. 28. 20:26
 10/15 A kérdező kommentje:
De gondolom azért fáj a fékem mert már az teljesen lement és a gyűrű meg nem
jún. 28. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!