Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltűntetni a...

Hogyan lehet eltűntetni a hegeket? (cigarettacsikk)

Figyelt kérdés
Kérlek, ne ítéljetek el miatta...már megvannak, nem tudok mit tenni. Viszont most a hidegben, ahogy fázom, belilulnak a nyomok, és sokkal jobban látszanak, mint nyáron, ami nagyon zavaró...:(
2010. okt. 30. 21:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Engem sem piszkéltak még vele, hogy csúnyák, de sokszor megkérdezik, hogy mitől vannak, és nem tudok rá mit mondani (azt még sem mondhatom, hogy hülye voltam, és magamba nyomkodtam)...
2010. okt. 30. 21:58
 12/14 A kérdező kommentje:

21:57

Igen, arra gondolok! Nekem is lila a hidegtől...akkor ezek szerint neked elmulasztotta azt is?:)

2010. okt. 30. 21:59
 13/14 anonim ***** válasza:
El bizony :)
2010. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az igazán mély hegek megmaradnak a temetésed napjáig, nyuccifül. azokat, és a közepeseket meg kell mutatni dokinak (necces), a kicsikre pedig jó a regeneráló kenőcs, de ha ott oltod el a blantot, az nem számít kicsinek.
2010. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!