Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltűntetni a...

Hogyan lehet eltűntetni a hegeket? (cigarettacsikk)

Figyelt kérdés
Kérlek, ne ítéljetek el miatta...már megvannak, nem tudok mit tenni. Viszont most a hidegben, ahogy fázom, belilulnak a nyomok, és sokkal jobban látszanak, mint nyáron, ami nagyon zavaró...:(
2010. okt. 30. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Contractubex gélt próbáld ki.

Nekem akk kellett használnom mikor a hegtetoválásom mintája pont a régi sérülésre esett. és eléggé csúnya lett volna ha rá készítik el a mintát.

18/F

2010. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi, vény nélkül lehet kapni, vagy fel kell iratni? Használt neked?

23L

2010. okt. 30. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Vény nélkül lehet kapni. használt annyira h lehessen dolgozni az adott felületen. Mert nálam kidudorodott a régi seb nyoma.


Fél évig használtam kb naponta 2-3x bedörzsöltem a heget a géllel.

Ha vmi érdekel kérdezz róla.

2010. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

add át nekem a heget. én szívesen viselném magamon.

21F

2010. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért is? :-O
2010. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem a kézfejemen vannak, és kicsit nekem is kidudorodnak, viszont ami ennél zavaróbb, hogy elüt a friss bőr színe a régitől. Neked is elütött a heg színe? Ha igen, akkor abban segített? Bár gondolom, ahogy gyógyítja, úgy halványul majd...
2010. okt. 30. 21:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért??
2010. okt. 30. 21:51
 8/14 anonim ***** válasza:

hát egy pasin jól áll nem?:) legalábbis akik észrevették az eddigi hegeim, lányok, egyből kérdezték h h szereztem :)

senkitol nem hallottam, hogy az milyen csunyak, vagy valami :)

2010. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja és legalább van beszédtéma:))
2010. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A rózsíszínes lilás színre gondolsz ugye? Nekem ien volt ha hideg vízzel érintkezett v épp a szél fújta ki.


Ajánlotta még nálam doki h injekciós kezeléssel lehet próbálkozni de nem kellett.

2010. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!