Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hasam fölött mit...

Nagyon fáj a hasam fölött mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdett nagyon fájni csak ugy a hasam fölött vettem be ra gorcs oldot de szerintem nem fog hatni ra mert a hasam folott faj nem a hasam

Valakinek volt mar ilyen? Ha igen mit csinalt mi volt a problema?


Fiu vagyok 20 éves



jún. 21. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Tehát a gyomrod fáj, ez azt jelenti.


Volt már ilyen, húzta a görcs. Nagyon kellemetlen. Nagy megkönnyebbülés amikor elmúlik.

jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként azt csináltam, hogy ki wcztem magam. A görcsoldó nekem nem segített ilyenkor.
jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bejeloltem egy kepen hol fáj

[link]

jún. 21. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Megnéztem különben a képet amit küldtél a “has fölött” es elborzadtam!

4 es voltam

jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

(1es és 2es vagyok)


Igen, sejtettem, hogy erre a részre gondoltál. A legtöbb ember amikor azt mondja fáj a hasa, akkor a köldök körüli területre gondol ahol a belek vannak. És ha azt mondják, hogy a has felett akkor általában a gyomor területe fáj nekik. A gyomrod fáj.


Megpróbálhatsz bevenni görcsoldót, illetve próbálj meg wczni. Ha nem múlik, vagy fokozódik esetleg társul hányással vagy más tünettel akkor menj orvoshoz.

jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Faj a hosom a tarkomon.

Fosnom kell.

En meg ilyet nem hallottam, h a gyomorszaj faj ha fosnod kell

Ha szarnod kell a beled görcsöl a bokád alatt

jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy ideje mar elmult de most megint elkezdett fajni ugyanazon a helyen de most nem középen hanem kicsit jobbra faj
jún. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!