Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez fülpucolás után,...

Miért van ez fülpucolás után, hogy utána enyhe vízfolyás keletkezik a fülemben?

Figyelt kérdés

Nem csinálom egyáltalán durván, egyáltalán nem. De elég az is, ha egy picit megvakarom a fülem belsejét, kb. ott a lyuk elejénél és máris pár perc múlva enyhe vízfolyás van ott.

Érzem, hogy nedves a fülem.

De miért és mitől van ez?

Hiába megyek én fülészetre, semmire se megyek velük..



jún. 13. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Amikor ellenállást érzel ne told tovàbb a fültisztító pálcikát. Lehet hogy az agyvized folyik el :/
jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Soha nem tolom be addig.

Most is csak a bemeneti hallójárat körül tisztítottam. Soha nem tolom be teljesen, épp hogy kezdődik a lyuk és ott akkörül körbe tisztítom. Bele nem is nyomom a tisztítót 😕

jún. 13. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne is használd.
jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy agyviz nagyon ritkan arcuregen es fulon keresztul szivaroghat. En mindenkepp megmutatnam. Nincs igazabol magyarazat folyadekra.
jún. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha csak kívül van, akkor az nem agyvíz, az belülről folyna és ha jól értelmezem, akkor volt fülészeten. Akkor is van ez, ha nem piszkálod a füled vagy mindig csak azután?
jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hú, ez nekem is ismerős jelenség, de az oka passz.

Nem, tuti nem agyvíz, én is csak nagyon óvatosan tisztítom a fülem.

jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha nem piszkálom akkor nincs semmi, max. néha viszket.

De mihelyst egy picit kapirgálom kívül, már folyik is valami.

jún. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!