Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik sűrűn drogoznak, hogy-hog...

Akik sűrűn drogoznak, hogy-hogy nincs semmi problémájuk, ellentétben azzal aki 1-2x próbálta ki?

Figyelt kérdés

jún. 13. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy ne lenne semmi problémájuk.
jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Hogyne lenne. Nemrég olvastam egy kanadai tudományos kutatást, lesúlytó eredményt közölt már a marihuána fogyasztókról is, nemhogy a kemény drogosokról.
jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Van, csak nem érdekli őket semmi más, mint a következő adag beszerzése.
jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Először úgy tünhet kívülről hogy minden rendben és stabil az ember. Akiket viszont én eddig megismertem és ténylegesen függők (van hogy tiszták 1-2 hétig, de nem bírnak rá nemet mondani sokáig pedig sok már akar), azoknak bőven vannak problémái. Ismerek olyat akit meglátsz az utcán egyből jó benyomást kelt nem is vágnád le róla ha nem vallja be, de ha közelebbről is látod az életét látod hogy romokba van. A füvesek pl a legkattosabbak sokszor. Az is megeszi az idegrendszered. Aztán napi 2-3 grammot lazán eltolsz ha megengedheted magadnak. Én ismerek olyat aki napi 8-10Gt elszívott egy nap együltő helyébe. Félóránként csinálta a félgrammos-grammos cigiket. Mikor rákérdeztem mikor volt utoljára tiszta napja úgy fogalmazott, hogy nem mostanába. Pedig jó családból van, a padlás is tele van pénzel meg nem tünik leharcoltnak az ember. Aztán ha beenged a házába látod a mindenhol szétdobált pakkoszacsikat, nem is nagyon takarít, ha felajánlod hogy besegítesz visszautasítja mert tudja hogy gáz és zavarja csak mégse tudja elszánni magát ennyire se. Pedig a ház kívülről a legszebb az utcában. Aztán havi millió fölött van a drogfogyasztása. Van hogy zaciba adja cuccait és telefonjegyzetbe benne van egymás után 20 név hogy kinek mennyivel tartozik. Mindíg megadja amúgy, komoly jövedelme van de egy forintot se takarít meg.
jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megszokja a test a kikepzest
jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!