Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 napja csináltam magamnak...

2-3 napja csináltam magamnak körmöt, de viszont nem fejeztem be, úgyhogy pár darab még nincs kész. És azt vettem észre a kezemen hogy aprócska kis pöttyök jelentek meg amik égnek,és viszketnek nagyon.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valaki tud ebben segiteni? Mit tegyek ellene?? Ha le szedem jobb lesz?? És ha szeretnék körmöt mit tegyek hogy ne jöjjön ki rajtam?

Nagyon fontos volna, nekem most a körmöm mivel nem soká ballagás és szeretném ha szép körmeim lennének.



#műköröm #viszketés #égetés #Aprócska pöttyök #Sűrű pötty
jún. 13. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha most fogsz ballagni, általánosba jársz és nem vagy 16.
jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gomba valószínűleg, nekem is volt, le kellene szedni, gomba elleni krémmel bekenni. Ha máskor csinálsz körmöt, rendesen fertőtleníts le mindent, körmödet főleg. Ha muszáj hogy a ballagáson rajtad legyen, akkor hagyd fent és kend be krémmel, de azért jobb lenne leszedni.
jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mit értünk köröm alatt? Lakkoztad? Ragsztottad? Építetted? Pontosan mit csináltál?



Orvoshoz menj el. Ezer meg egy oka lehet, allergia, gomba, égés, szőrtüsző begyulladt...

jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6:12


Mert csak általánosból lehet ballagni?

jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz:gomba vagy allergia is lehet.


#4: Június végén? - igen csak általánosból, az érettségizők már elballagtak májusban - esetleg még ovi/bölcsi lehetne, de ott még korai a műköröm :D

jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 2. Válaszoló, szerintem igazad van.. emlékszem hogy nem fertőtlenítettem le mikor a cicahoz nyúltam!!! Köszönöm a válaszodat!!

És elnézést ha nem jól fogalmaztam! Nem én ballagok, engem csak meg hívtak. :)

jún. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!