Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A karfájdalom mindig szívhez...

A karfájdalom mindig szívhez köthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok 25 éves nő vagyok, pár hónapja kezdett el fájdogálni a karom inkább a jobb de felváltva van hogy a bal is. Gondoltam kicsit megerőltettem a munkából adódóan (gyárban dolgozom) de miután egyre erősebb lett a fájdalom már a hátamban lapockámban éreztem , rákerestem és ott vezető tünetként írták szívinfarktusra. Eléggé megijedtem voltam azóta kétszer orvosnál csináltak kétszer EKG-t mind a kétszer tökéletes volt. Nem vagyok vékony de túlzottan elhízottnak sem mondanám magam 165 centi vagyok 75 kiló.

Így megnyomogatták a vállam is és kaptam aflamint meg sirdaludot (bár a sirdaludtól elég rosszul éreztem magam így azt nem szedem) de sajnos most így kb 2 hónapja rettegek a szívinfarktustól. Olyan nehéz elhinni hogy 25 évesen tényleg valami izom vagy ízületi problémáról van szó. Volt már így valaki? Tudtok valami nyugtató szót vagy jó tanácsot adni?

Már annyira stresszelem magam hogy még a vérnyomásom is felszokott szökni. Nem olyan vészes de eddig volt 117, 125 az első érték a második pedig 70-80 közt addig már sokszor felmegy 130 felé az első érték a második pedig 80-90 között ingadozik mikor stresszelem magam emiatt. Egyszerűen nem bírok lenyugodni és 0-24-ben ez jár a fejemben. Még álmomból is képes vagyok arra felkelni, hogy mivan ha infarktusom van.



jún. 11. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a horgászattól szokott fájni a karom.Napi néhány 10 plusszos Amur,és máris kellemesen bizsereg minden porcikám.
jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rz lehet stressztől lezdve a teljesen kezelheto vállütközeses szindrómán át lelki bajokon keresztül tulzott megeroltetesig barmitol.

Haziorvostol beutalo ortopediara esetleg neurologiara

jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja amugy 26 vagyok, hasonlo tunet, vallutkozeses szindroma, gyogytornaval kezelik es aflanint szedek ha elviselhetetlen a fajdalom

Kettes voltam

jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a stressztől szokott fájni, de valami kegyetlenül.


Egyébként a te korodban a szívinfarktus még kevésbé valószínű, mint egy ízületi probléma. Ennek ellenére, biztos ami biztos, az infarktust ekg-val kizárták. Csak úgy lehet infarktusod, ha az utolsó ekg óta lett a meglévő karfájás mellett, minden további tünetet nélkülözve és 25 évesen. Hát, szerintem inkább lottózz...

jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!