Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami betegség lehet?...

Ez valami betegség lehet? (kiskoromba betörtem a fejem, ehhez köthető?)

Figyelt kérdés
esténként mikor ülök, mintha megrázna valami rezgek 2-5 másodpercig kb, nem lépek csíkokra, a járdán vagy zebrán, ha mégis rálépek pl a jobb lábammal akkor késztetést érzek, hogy a ballal is rálépjek, képes vagyok 3-4 órát bambulni, ha sokáig nem kommunikálok emberekkel akkor egy idő után képtelen vagyok megszólalni, vagy szimplán akadozok, mintha elmenne a hangom pár másodpercre, a titkaimat jobbszeretem elmondani állatoknak mint embereknek, ha otthon összeveszek valakivel mindig próbálok elbújni(nem mintha bármi fegyegetést éreznék a szüleim soha nem bántottak) fürdés után nem bírok a tenyeremre nézni mert látom a szöveteim, nem bírom a tűt, félek/rosszul vagyok a lyukaktól (1-5 mm, amibe nem fér bele pl az ujjam)

2023. nov. 6. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az agy baj az agy nagy baj...


Viccet félretéve, érdemes lehet vele elmenned egy háziorvos, és pszichológushoz is. Mennyire kiskorodban törted be a fejed? Mármint fejét ért traumáktól akár lehetségesek viselkedési zavarok

2023. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
több öltéssel kellett összevarrni, ott azóta nem nő hajam több mint 8 éve volt
2023. nov. 6. 20:10
 3/4 anonim válasza:
39%
A rezgés lehetséges székrekedés miatt, az hogy betörted a fejed lehetséges hogy megmaradtál annak a szintjén ahány éves voltál és ezért csinálod ezt a zebránál. Az hogy nem tudsz emberekkel beszélni csak a hisztirohamot jelentheti amit akkor kapsz amikor nem vagy a középpontban. Az hogy otthon csak úgy elbújsz az nem tudom miért lehet, diagnosztizáltak nálad bármi féle autizmust ?(nem rosszból) És ha félsz a kezedtől akkor húzzál kesztyűt majd vedd le ha megszáradt. Az állatokkal való kapcsolatod pedig normális, van néhány állat amely hűségesebb az embereknél. Ha pedig félsz a lyukaktól akkor csukd be a szemed (a lyukak nem bántanak)
2023. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
székrekedésem nincsen, és nem diagnosztizáltak nálam autizmust
2023. nov. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!