Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melanomám van szerintetek?

Melanomám van szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az imént vetten észre egy fekete csíkot az egyik lábkörmömön, egyből utána néztem hogy ez mit jelenthet, és azt írják hogy ez a melanoma kezdete, szerintetek miez??...

jún. 11. 06:11
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Honnan tudhatnák? Bőrgyógyász megmondja.
jún. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre egy bőrgyógyász sem tudja megmondani biztosan, nemhogy elmesélés alapján. Keress fel egyet! Minden esetre, ha ez a fekete csík "lenő" a körmöddel együtt, vagy halványodik, akkor valószínűleg egy sérülés miatti bevérzés nyoma.
jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom kivárni míg lenő, holnap megyek orvoshoz remélem ott megmondják mi ez, mert eléggé fáj is...
jún. 11. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj, akkor valószínű a sérülés utáni bevérzés. A melanoma nem fáj.
jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh értem. Bár nem emlékszem hogy beütöttem volna vagy bármi...és ha beütöm akkor normális hogy egy egyenes csík van rajta?
jún. 11. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül nagy az ütés vagy a nyomás, ezért nem biztos, hogy észreveszed, viszont ettől is magpattanhat egy kis ér.
jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott az orvos?

Egyébként nyugi! Kicsi rá az esély, hogy pont a legrosszabb forgatókönyv történik meg. Nekem tavaly volt egy piros folt a fejbőrön. Na mondom tuti pikkelysömör, rohadjon meg, életem végéig szopni fogok vele, undorító lesz, járhatok kezelésekre, rá fog menni az izületeimre (stb.), aztán a bőrgyógyász közölte, hogy allergia, felírt egy sampont, és pár hét után túl is voltam az egészen.

jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!