Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honna tudom , ha valaki...

Honna tudom , ha valaki kokózik? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel ismerkedem. Folyamatosan az orrát piszkálja meg az arcát, de ilyen idegbeteg módon. Hangulatingadozásai is vannak, néha tök csendben van, néha pedig be nem áll a szája. Napszemüveget vesz fel mikor a nap sem süt, mondván érzékeny a szeme. Láttam már pár videót kokaint fogyasztókról, de azért mégsem vagyok biztos benne. Lehet csak rossz szokás vagy ideges. Korábban már említette a barátai szoktak alkalmanként kokaint fogyasztani, egyedül ő az aki elutasítja.

jún. 10. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akit ismerek és kb félévente él csak vele, annak fél évente fordul fel az élete, pl dühkitörései vannak, az meg észrevehető. Mivel nem egyszer majdnem kinyírta a bnőjét meg egy vendéget(vendéglátós), ki is rúgták, meg szakítás.

Aztán nyugtatókkal lejön a szerről, összeszedi magát, "kitisztul", van munka bnő passar minden, aztán kezdi előlről. Összefut egy két haverral, vagy á csak szülinapja van..és indul a lejtőn megint.

jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Ja es soha nem orrvakarós napszemuveges semmi ilyen tikkje nincs.
jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy kokainfogyasztó, lehet ott speed is...

A pupillái lehetnek beszédesek, de a homlokára sosem lesz írva

jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenebe. Barmi is van vele, ebbol csak bajod lesz. Foleg a hangulatingadozadok miatt gondolom. Ha mar ismerkedesi szakaszban ilyen feltuno,mi lesz, ha elengedi magat?
jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Saját tapasztalt alapján:


Szipogás

Étvágytalanság

Nyeldeklés

Kis ideig magas önbizalom

Sok energia

Pénzhiány (drága)

Hosszú kisujj köröm, mini kanál, feltekert bankjegyek, pici kézi tükör, orr piercingek hiánya


Én sosem akadtam rá, egyszer próbáltam csak pár éve. Olyan, mintha porrá összetört aszpirin marná a nyálkahártyádat, és viszonylag rövid a hatása.


Speed tényleg hasonló, azt is lehet csíkban. Attól inkább hyperaktív az ember, tipikusan bulikban szokták csak csinálni, amúgy annyira nem érdekes.


A szemüveg meg lehet csak tényleg érzékeny szem. A párom szeme kék, azonnal van rajta napszemcsi ha jobb naposabb idő van, míg én a barnával elvagyok.

jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem speed. Ha kék a szeme főleg. Nekem kékszemüként az összes drogtol kiszárad a szemem és még tikkel is nem csak viszket. Látványos nagyon, és kegyetlen vörös mindig. Hiperaktivitás ilyesmi is spre utal.
jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!