Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítene megállapítani,...

Valaki segítene megállapítani, hogy mi állhat e-mögött? Tanácsokat is elfogadok. (ez az első kérdésem ezen a webhelyen)

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja észrevettem a köldököm alsó részén/szélén egy pattanáshoz hasonló csomót, ami tényleg pattanás nagyságú volt. Múlt hónapban már nagyobb volt, érzékeny az érintésre. Baba koromban volt köldöksérvem, ami persze begyógyult, azóta semmi problémám nem volt az emeléssel, 50-60kg is cipeltem, és nem fájt a hasam/köldököm. Ezelőtt 2-3 héttel erdőn voltam melózni, és furcsa érzést éreztem a köldököm táján, ami miatt nem tudtam emelni. Nem szokott fájni, de érzékeny. Esetleg valaki valami tanács, vagy infót tudna nyújtani? Nem voltam orvoshoz, de tervben van, hogy elmegyek. Csak normális válaszokat kérek, köszönöm. 22/F

jún. 8. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Kepet tudsz linkelni v kuldeni privatban?

Volt exem akinek serve volt. Neki kitapinthato volt h nem volt folytonos a hasfala.

jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legnormálisabb válasz, hogy remélem jó a körzeti dokid, irány hozzá


ha nem akar valahová továbbküldeni kivizsgálásra, akkor meg bssz az asztalra - képletesen....


majd hogy hová küld, az is olykor bejátszik... elsőre azért lehet jó volna bőrgyógyász, mint sebész, utóbbi némelyik mindent levág.... ha szúnyogcsípés van a lábadon, azt is akár

jún. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!