Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 9 éves gyermekem a térdét...

A 9 éves gyermekem a térdét fájlalja, de sérülés nem történt. Nálatok volt hasonló?

Figyelt kérdés
Ma mondta el, hogy egy ideje érzi a fájdalmat, de csak az egyik térdében. Amúgy nagyon aktív, mozgékony gyermek, lehet, hogy csak növekedési fájdalom lenne? Orvoshoz viszem ettől függetlenül, ha nem múlik. Köszönöm a válaszokat előre is!

jún. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Igen, amikor nem akart suliba menni.
jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési fájdalom, esetleg ízületi fájdalom, ha van lúdtalp vagy hasonló. Amúgy meg 9 évesben nem tudok mennyire bíznék, hogy meg tudja mondani, hogy történt-e sérülés, mert lehet, hogy focizás vagy futkorászás közben megrándult, de ő tovább játszott, mert kit érdekel és most fájlalja, de nem emlékszik az eredetére. Nekem pl 8 évesen a derekam sérült meg mert a csúszda alja megdobott és megroppant a gerincem. Garantálom, hogy én se hagytam abba a csúszdázást.
jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 grafno ***** válasza:
Nekem fajt már a fejem, a labam a hasam a füles a hatam is sérülés nélkül es most is elöfordul igaz nem vagyok 9eves.
jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
D-vitamin hiány is lehet. Van is egy kutatás amely kimutatta, hogy a gyermekkori alsó végtagi fájdalmak 90%-a mögött ez áll. Habár gyakrabban előfordul ősztől tavaszig tartó időszakban de ilyenkor sem kizárt ha nincs meg a kellő napon eltöltött idő.
jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!