Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszedettem egy anyajegyet...

Leszedettem egy anyajegyet télen, és most vettem észre hogy visszanőtt?

Figyelt kérdés
A jobb fülemen volt, nagyon könnyen megsérült, véletle hozzáértem kicsit erősebben és máris vérzett, meg ilyenek. Bőrgyógyász erős ajánlására leszedettem télen, és most látom hogy újra ott van, és egyre nagyobb lesz. Valaki aki ért ehhez tudja miért lehet ez és milyen következményekkel jár? Az orvos azt mondta hogy már elvileg majdnem ránőtt a porcomra, de még időben leszedte. Most ha visszanőtt akkor rajta volt a porcon? Valaki légyszi el tud igazítani?

jún. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Orvos olyat sosem mond, hogy elvileg majdnem ránőtt a porcra. Szövettan anno pl. mit mutatott? Nem tud itt senki eligazítani, nem is derül ki ennyiből, menj vissza az orvoshoz, hogy nézze meg megint, ez nem biztos, hogy ugyanaz.
jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én is azt mondom, mielőbb menj orvoshoz. Van olyan, hogy az anyajegy vagy szemölcs visszanő. Majd leveszik újból. Próbáld óvni a naptól.
jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én el tudlak igazítani. irány vissza az orvoshoz. Nehogy már itt egy okoskodó hülyeséget mondjon Neked. Ennél értelmesebb kell legyél. Ilyen témában csak az orvos mérvadó.
jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Orvos. Szerintem is.
jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!