Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Ázsiába Szakadtam orvosa...

Az Ázsiába Szakadtam orvosa vajon milyen orvos ? Azért mert minden témán szakért ,néhány esetben téves megállapítást tett. Amikor ezt jeleztem minősíthetetlen hangnemben írt és tiltott.Mi az általános vélemény az ilyen gurukról?

Figyelt kérdés
jún. 4. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Ismeretterjesztő cikkeknél is elvárom, hogy névvel publikáljon valaki és lehetőség szerint lektorálja is valaki szakmai szempontból vagy szakmai tematikus oldalon keresztül adja közre az ismereteit.
jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Link, esetleg forrás? Hol találjuk ezt meg?
jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Láttam már néhány videóját én is. Szerintem is úgy van, hogy vannak témák, amiket jól elmond, de vannak téves információi is.

Engem is érdekel, hogy mi a végzettsége. Jó, hogy feltettem ezt a kérdést, már én is akartam. Figyelőre tettem.

jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*feltetted (csak átírta az okos...)
jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem orvos, hanem sarlatán. Korábban láttam róla cikket, ahol meg is nevezik.
jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gordos Zsolt a neve
jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hova gondolsz ***** válasza:

Keresgéltem én is utána, mert nekem az egyéb betegségeim miatt szedett gyógyszereimtől ún. "nem alkoholos" zsírmájam lett.

És hát alapból nem bízom olyanban, aki mindenhez ért egy kicsit...


Kérdező, ezt találtam:

[link]


Meg más is kérdezte már ezt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


2-es hozzászóló:


https://www.youtube.com/watch?v=f7gy-DpcTns

jún. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!