Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam kedden a korhazba azt...

Krisztina1985 kérdése:

Voltam kedden a korhazba azt hittem hogy vakbéllgyulladásom van,volt uh vizsgálat röntgen sebész is megvizsgált,azt mondta hogy nincs! vakbéllgyulladásom 1hete fáj a jobb oldalon az alhasam és a papíromba vesekólika van?? írva!mitől vagyok így?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot C vitamint 1000mg+ 3000mg D vitamint segítsetek volt már így valaki?
jún. 2. 07:30
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
ELőször is a kérdést nem kell kétszer kiírni 7 órán belül, nem amiatt fognak rá válaszolni, ki is lehet emelni néha. Ha a vizsgálatok azt mutatták ez nincs, akkor nincs, bélelzáródásod sincs, az is látszana már röntgenen is, ha megfelelően csinálták. Vesekólikát nem tudom, mert az nagy fájdalommal is járna és az inkább a deréktájban, és azt is jó lenne tudni, ha az volt, akkor azt mi okozza. Van köved?
jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azt lefelejtettem, hogy ebben az esetben ezt a nagy adag C-vitamint hanyagolni kellene, az is okozhat ilyen problémákat.

Bár ez a mondatod értelmetlen:

"Antibiotikumot C vitamint 1000mg+ 3000mg D vitamint segítsetek volt már így valaki?"

jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs kövem,és nagyon fáj a derekam is nem akartam kétszer kiirni bocsánat csak ez a telefon bolondos köszönöm szépen a választ
jún. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!