Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözés előtt enni nem...

Gyomortükrözés előtt enni nem szabad. És inni mikor szabad utoljára a vizsgálat előtt? Aznap hajnalban még lehet, vagy inni sem szabad már aznap?

Figyelt kérdés
Vitaminokat sem szabad a vizsgálat napján reggel bevenni?

máj. 31. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál tájékoztatást? Ha délelőtt tükröznek, akkor aznap már semmit nem szabad inni se.
máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mondta-e, nem emlékszem pontosan, azért kérdeztem. Köszi.
máj. 31. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 igaz nem gyomor, hanem vastagbél tükrözésem volt, de én kaptam egy tájékoztató füzetet, amiben le volt írva, h előző nap még reggelizhetek, délben még levest ehetek. Az is le volt írva, h a hashajtó cuccot mikor és milyen mennyiségben kell meginnom és ha jól emlékszem a tükrözés reggelén már nem is ihattam. Ilyen tájékoztatóra gondoltam. De ezek szerint nem kaptál.
jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3. Köszönöm szépen a részleteket.

Nem kaptam tájékoztató füzetet.

Sőt, jegyzetelni akartam, amit mondott az orvos, de rám szólt, hogy nem kell leírni, mert rajta lesz minden a lapon.

Én pedig nem vagyok egy rutinos orvoshoz járó, nem tudtam, hogy átver. Ugyanis nem néztem meg azonnal a papírt, amit adott és kiderült, hogy mégsincs rajta semmi erre vonatkozó.

Ráadásul a tüneteimet is rosszul jelenítette meg. Pl nem tudok megenni egy csomó mindent, erre ráírta, hogy "jó étvágy".

Sajnos ezeket csak később vettem észre.

jún. 1. 08:53
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ettől még lehet jó étvágyad. Menj fel az adott intézmény honlapjára, ott le szokták írbi az előkészületeket, illetve a neten van sok minden erre vonatkozón, még videók is.
jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem az volt a lényeg. Felsoroltam a problémákat, nem azoknak kellene ott szerepelnie?


Azt is feltüntette, hogy "vizeléskor nem csíp". De azokat nem, ami bajom volt, van.

Inkább fordítva kellett volna.

Mert így úgy állítja be, mintha semmi panaszom nem lett volna.

Nyilván nem azzal fordultam hozzá, hogy "vizeléskor nem csíp"



Amúgy olvastam különböző honlapokat és nem azonos információk szerepeltek ott, ezért szerettem volna saját tapasztalatról olvasni itt.

jún. 18. 02:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnézem még az adott intézmény honlapján, hátha van ott erről infó.
jún. 18. 02:48
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor hívd fel őket, én azt tenném. Amúgy abszolút igazad van, eléggé hanyag volt akkor az orvosod.
jún. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, már úton vagyok a kórházba.
jún. 18. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!