Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel hatalmas zajra ébredtünk...

Éjjel hatalmas zajra ébredtünk, szúnyogirtás volt (tartályos kocsiból), ablakok tárva nyitva; mik lehetnek ránk és az állatokra nézve a hatások?

Figyelt kérdés
Hányingerünk van, szédülünk, a két kutya hajnalban hányt. A Fszt.-en lakunk, telibe kaptuk. Kell aggódnunk, vagy csak a mai időjárás jár fronttal? Az egész család frontérzékeny, a kutyák is kényesek rá. Ennyire együtt nem szoktunk így lenni, egyszerre mindenki rosszul van. Nem vészes, de jobb félni... Mik vannak egyáltalán az ilyen szúnyogirtókban? Mit tartalmaz?
máj. 31. 14:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
Éjszaka volt a XI. kerületben. Sajnos nem tudom, hogy az okozhat-e ilyet vagy mi a teendő.
máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet tőle bajotok, hiszen az irtószer melegvérűekre ártalmatlan. Másképp nem is használhatnák.
máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Közben telefonáltunk a sürgősségire, azt mondják, ha holnapra nem javul, menjünk be...

Én már jól vagyok teljesen.

Köszönöm a válaszotok!

máj. 31. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg be kéne előre jelenteni a lakosságnak pl. Facebookon, aznap estére becsukni minden ablakot.
máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4! Így van, de nem mindenkinek van internete, pl időseknek, akiknek hozzátartozóik sincsenek, vagy akinek van sincs egész nap a világhálón. Újbuda kiírta az oldalára. Én nem követem az oldalt. Minden lépcsőházba kellene kirakni értesítést. Új ötlet, hogy mielőtt elkezdik, bemondják hangosab, jobb arra ébredni, mint arra az éktelen kakofóniára, amire felriadt a fél lakótelep. 90%-a a lakások ablakainak nyitva volt.
máj. 31. 18:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezúton IS köszönöm a gyakori Moderátor munkáját, hogy a trollok "munkáit" kitörölte! Köszönöm!
máj. 31. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk így volt. Hát aki nem tud informálódni az így járt.


A polgármester vagy a város/kerület/község Facebookját érdemes becsillagozni és figyelemmel kísérni mert oda megy a legtöbb információ ha naprakész.


A papíralapú tájékoztatás macerás és drága, ezt a 2000-es évek második felében is tudták.

máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondom/írom: "nem mindenkinek van internete, pl időseknek, akiknek hozzátartozóik sincsenek, vagy akinek van sincs egész nap a világhálón."
máj. 31. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
8. "Hát aki nem tud informálódni az így járt."
máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as bocs, de az nem az önkormányzat hibája és nem is az ő problémája, hogy valaki a 21. században képtelen tájékozódni.


És messze nem elvárható hogy egy teljes kerület minden lakásába dobjanak be szórólapot erről - amit az emberek úgyis kidobnak olvasás nélkül.

Minek? Ott az internet, e-mail, honlapon világosan feltüntetve, facebook csoportban...

jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!