Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha földi szúnyogirtás volt az...

Ha földi szúnyogirtás volt az utcában, és a kertben felejtettünk üdítőt meg lehet inni?

Figyelt kérdés

“Alkalmazott készítmény: Deltasect Plus 1,2 ULV szúnyogirtó szer.

A készítmény a kijuttatott csekély mennyiségben (0,6 liter/hektár) kizárólag az érzékenyebb rovarokat pusztítja el, melegvérű állatokra, emberre nem veszélyes, hatóanyaga néhány óra alatt lebomlik.


A lakosság részére javasolt intézkedések:

A szabadban tárolt gyermekjátékokat, élelmiszereket, evőeszközöket, a szabadban szárított ruhákat, a kezelés napján javasolt összegyűjteni vagy letakarni. A kezelés idejére és az azt követő 1 órában javasolt az ablakokat, ajtókat zárva tartani és a külső levegőt bejuttató mesterséges szellőztető berendezéseket kikapcsolni. A kezelt területen termő zöldségeket, gyümölcsöket fogyasztás vagy feldolgozás előtt ajánlott megmosni“


2022. aug. 17. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szia én nem innám meg,kitudja azért mi van benne,de azt sem hiszem hogy meghalna az ember tőle hisz a kertben paradicsom paprika stb leveszed megmosod megeszed. De én nem innam meg. :)
2022. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az üdítő palackban volt zárt kupakkal. Kint maradt mèg a babàm cumisuvege az szerintem tuti kidobom.
2022. aug. 17. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzateszem ha pohárban volt az udito úgy nem innam meg ha palackban semmi baja nem lesz. Első voltam
2022. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! :) így is gondolkodom amúgy h ér e annyit az egész h izguljak.. csak bosszantó tegnap értem haza a bevasarlasbol és kint hagytam a 2* 2literes palackot. (Nem tudtam hogy irtás lesz utána olvastam)
2022. aug. 17. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lett nyugiii :)
2022. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sterilizald ki és sztem annak sem lesz semmi baja! Első voltam :)
2022. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!