Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sulis menzás kaja után ,...

Sulis menzás kaja után , hányás , vizes hasmenés, hascsikarás, láz?

Figyelt kérdés

Többször meghajtott már engem a sulis menzás kaja.. most borsófőzelék volt, megettük a barátommal majd átmentünk hozzájuk hogy ott alszunk náluk és úgy megyünk suliba.. 9 órakkor először a barátom futott a WCre (halottuk hogy elég hangosan morog a hasa) , épp hogy kiért a WCre és kirobbant belőle a fos…

Én éjfélkor kezdtem érezni hogy valami nem okés a gyomrommal, fájt, csikart, rengeteget fingottam majd egy 10 perces iszonyatos vizes hascsikarós hasmenésem volt. Azóta 6x volt hasmenésem



máj. 30. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi a kérdés?
máj. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy lehet e ,hogy a sulis kajától megy a hasunk? Bár azóta többen írták , hogy akik a borsófőzelékes menüt ették rengeteget finganak és megy a hasuk
máj. 30. 02:06
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hangosan morog a hasam és tök kellemetlen szétfosni a barátomék WCjét.. reggel még azt se tudom hogy hogyan megyünk így suliba, vagy otthon maradunk fosni
máj. 30. 02:08
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Tramadolt kevernek bele meg hashajtot
máj. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a sulis kajától van. Lehet, h a menzán kaptad el, de nem a kaja miatt, hanem valami fertőzés. Calici vírus vagy ilyesmi.
máj. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez sima hasmenésea vírus. A suliban kaptátok el valakitöl
máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Végül nem mentünk suliba mivel reggel is fostunk, hánytunk .. barátom kétszer befosott, nem ért ki a WCre.. én kb 25x fostam ma a WCn , mindegyik vízszerű volt, barátom 10x fosott de ilyen 15 perceket, hányni lavórba hányunk amit ölelgetünk
máj. 30. 19:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetne úgy, hogy egyiktek fosik a vécébe, és közben tartja a lavórt, hogy abba okádjon a másik.
máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Barátomnak elmúlt a fosás-hányás én viszont még hányok és vízszerűen megy a hasam, öcsém is elkapta.. oviban hányt, fosott szegény
máj. 31. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Jobbulást nektek. Még szerencsétek hogy otthon voltatok és nem valahol útközbe ért a baj :/ multkor buszrol alig vártam hogy leszáljak
jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!