Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalomcsillapítóra egyetlen...

Fájdalomcsillapítóra egyetlen üveg sör megárthat?

Figyelt kérdés
Dolgit Akutról lenne szó, vettem ma már be fogfájásra, és valószínűleg fogok is még. A gond csak annyi, hogy közben ott vár a hűtőben egy 0,33-as, 6,6%-os Leffe Blonde, amit szívesen elszopogatnék. Nyilván nem élet-halál kérdés a dolog, meg tudom inni máskor is. Puszta kíváncsiságból kérdezem, szóval a lekezelő / kioktató hangnemű válaszokat mellőzzük, köszönöm :)

máj. 29. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Leggyakrabb eset, hogy nem fog hatni annyira, ha felorat, egy orat se varsz.
máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Vannak persze alkoholra nagyon csunyan reagalo szerek, de olvasd el, es fajdalomcsillapitok rendszerint nem.
máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem demalgon után hat órával lett kettőslátás meg szédülés full tiszta fejjel egy fél üveg 4%-ostól még az ezredelőn. Ijesztő volt, szerencsére hamar elmúlt.
máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megvár az a sör majd ha már nem fáj a fogad. Ott van a tájékoztatójában, hogy: "A Dolgit Akut egyidejű bevétele étellel, itallal és alkohollal

A kezelés időtartama alatt az alkoholfogyasztás kerülendő."

máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!